Menu
Vibromasážní stroje

Vibromasážní stroje


Vibromasážní stroje pomáhají hubnout až 3× rychleji než běžné fitness stroje! Díky přenášení vibrací do svalů jsou opravdovou revolucí ve cvičení. A nyní můžete vibrovat i doma. Při pravidelném a správném posilování poznáte výsledky velmi rychle, což potvrzují trenéři i mnohé recenze na vibromasážní stroje. Cvičení s touto p...

Vibromasážní stroje


Vibromasážní stroje pomáhají hubnout až 3× rychleji než běžné fitness stroje! Díky přenášení vibrací do svalů jsou opravdovou revolucí ve cvičení. A nyní můžete vibrovat i doma. Při pravidelném a správném posilování poznáte výsledky velmi rychle, což potvrzují trenéři i mnohé recenze na vibromasážní stroje. Cvičení s touto převratnou pomůckou založenou na Advanced Vibration Technology posiluje svaly, zvyšuje celkovou pružnost i tělesnou hybnost, zlepšuje krevní oběh a povzbuzuje oběhový systém.

Zobrazit

Vibromasážní stroje Počet produktů: 4

Podkategorie

  • Domácí vibromasážní stroje


    Vibromasážní stroje VibroGym pro domácí použití. Kombinace unikátní vibrační funkce, která znásobuje účinnost každého cvičení a rozumná cena dělá z domácích vibračních posilovacích strojů VibroGym jedinečný stroj pro vaši Domácí posilovnu.

  • Komerční vibromasážní stroje


    Vibromasážní stroje VibroGym inSPORTline pro profesionální použití. Chystáte se vybavit svou komerční, klubovou či hotelovou posilovnu profesionálním vibračním posilovacím strojem?

    Profesionální vibromasážní stroje patří mezi špičkové fitness stroje pro intenzivní trénink. Díky působení unikátních 3D vibrací dosahují až 3x vyšší účinnosti cviků, než běžné posilovací stroje a trenažéry.

Zobrazeno 1 – 4 z 4 položek
Porovnejte