Menu
Domácí vibromasážní stroje

Domácí vibromasážní stroje


Vibromasážní stroje VibroGym pro domácí použití. Kombinace unikátní vibrační funkce, která znásobuje účinnost každého cvičení a rozumná cena dělá z domácích vibračních posilovacích strojů VibroGym jedinečný stroj pro vaši Domácí posilovnu.

Domácí vibromasážní stroje Počet produktů: 3

Podkategorie

 • Vertikální vibrace


  Vibromasážní stroje s vertikální vibrací patří mezi domácí VibroGym stroje. Jsou ideální pro formování postavy a posilování problémových partií.

  Velmi oblíbené jsou i díky své nižší ceně proti komerčním vibromasážním strojům, určeným do fitcenter a posiloven. Vertikální vibrace je velice efektivní a výsledky cvičení vidíte velmi rychle!

 • Vibromasážní pásy


  Vibromasážní pásy jsou moderní masážní přístroje pro aktivní relaxaci těla. Efektivně pomáhají při odbourávání přebytečného tuku a svalové relaxaci. Vibrační pásy povzbuzují krevní a lymfatický systém, zpevňují svalstvo paží, nohou, hýždí, břicha a působí proti zadržování vody ve tkáních. Každý vibromasážní pás disponuje řadou odlišných pasů, které působí na tělo odlišně.

 • 3D vibrace


  3D vibrační stroje fungují na principu vícesměrných vibrací do vašeho těla. 3D vibrace dosahují až třikrát vyšší účinnosti cviků proti běžným fitness strojům.

  Vibromasážní stroje s 3D vibracemi slouží i k regeneraci po fyzické námaze a zlepšují také krevní oběh a rovnováhu.

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Porovnejte