Menu

Filtrování

Sporttestery a chytré přístroje

Sporttestery, computery a chytré přístroje


Každý zákazník si tak má možnost vybrat mezi levnějšími sporttestery se základními funkcemi nebo dražšími modely s nadstandardní výbavou a pokročilými funkcemi. Moderní technologie jdou neustále kupředu a proto se na trhu objevuje čím dál tím víc hodinek a přístrojů, které lze nejlépe využít spárováním...

Sporttestery, computery a chytré přístroje


Každý zákazník si tak má možnost vybrat mezi levnějšími sporttestery se základními funkcemi nebo dražšími modely s nadstandardní výbavou a pokročilými funkcemi. Moderní technologie jdou neustále kupředu a proto se na trhu objevuje čím dál tím víc hodinek a přístrojů, které lze nejlépe využít spárováním s mobilním telefonem.

Zobrazit

Sporttestery a chytré přístroje Počet produktů: 5

Podkategorie

  • Sporttestery


    Měřič tepové frekvence, nebo-li sporttester využijete při hubnutí. Jeho správné používání zajistí efektivní a zdravé hubnutí. Sporttester Vás dokáže chytrými kroky vést v průběhu samotného cvičení. V kombinaci s hrudním pásem dokáže přímo zázraky - sleduje váš srdeční tep a spálené kalorie a podle toho usměrňuje vaše kondiční aktivity a cvičení.

  • Časoměřiče, Stopky


    Potřebujete přesně změřit sportovní výkon? Kupte kvalitní stopky s přesností měření na 1 setinu. Nabízíme značku SW Profi s řadou funkcí, jako jsou nejlepší dosažené časy, záznamy měření, průměrné časy a další funkce běžné u sportovních hodinek.

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Porovnejte