Menu

Filtrování

Rotopedy

Rotopedy


Rotopedy jsou milionkrát ověřené lidové fitness stroje, které opravdu fungují! Díky cvičení na rotopedu si rychle zlepšíte fyzickou kondici, zformujete postavu, zejména nohy, i zhubnete. Magnetický rotoped se stal základním vybavením veřejných i domácích posiloven. Hlavním tahákem moderních rotopedů je propojení s tablety a telefony, c...

Rotopedy


Rotopedy jsou milionkrát ověřené lidové fitness stroje, které opravdu fungují! Díky cvičení na rotopedu si rychle zlepšíte fyzickou kondici, zformujete postavu, zejména nohy, i zhubnete. Magnetický rotoped se stal základním vybavením veřejných i domácích posiloven. Hlavním tahákem moderních rotopedů je propojení s tablety a telefony, což umožňuje virtuální jízdu na kole kdekoliv na světě, a trénink je tak mnohem zábavnější.  K dispozici jsou i rotopedy pro seniory, například pohodlné recumbenty.

Zobrazit

Rotopedy Počet produktů: 19

Podkategorie

 • Domácí rotopedy


  Levné rotopedy vhodné pro domácí použití. Nízká cena v poměru s ověřenou kvalitou dělá z domácích rotopedů ideální stroj na udržování kondice v klidu a pohodlí Vašeho domova.
  Vybavte si levně svou domácí posilovnu - domácí rotoped! Produkty v kategorii domácích rotopedů nejsou vhodné pro komerční a klubové využití a při jejich umístění v těchto zařízeních se na ně nevztahuje záruka.
  Na všechny rotopedy v našem sortimentu se vztahuje prodloužená záruka 10 let

 • Recumbenty


  Recumbenty jsou oblíbenou pomůckou pro posilování či procvičování spodní části těla. Typické pro tyto trenažéry je pohodlné sedlo s opěrkou, které je po stranách doplněno madly. Zároveň je dosaženo pohodlnějšího posedu než na klasickém rotopedu a obvykle se na recumbent i snadněji nasedá. Díky těmto vlastnostem jsou recumbenty určeny především pro lidi se sníženou pohyblivostí, špatnou stabilitou či problémy při dlouhodobém sezení.

 • Profesionální rotopedy


  Profesionální rotopedy pro komerční a klubová fitness centra. Tyto rotopedy jsou připraveny na maximální zátěž, odolné proti poškození. Obvykle disponují elektronickým ovládáním zátěže. To umožňuje plynule přizpůsobit zátěž Vaší aktuální tepové frekvenci pomocí takzvaného HRC programu nebo udržovat stálý výkon díky WATT programu.

  Profi rotopedy mají až 10 let záruku a certifikáty podle nejpřísnějších evropských norem kvality.

 • Mini rotopedy


  Mini rotopedy jsou malé, kompaktní a jednoduché stroje pro procvičení horních i dolních končetin. Na takovémto rotopedu se dá totiž mohou být zapojeny jak nohy, tak i paže, ramena a horní část zad. Jsou ideální především pro lidi se sníženou pohyblivostí, špatnou stabilitou či problémy při dlouhodobém sezení, ale nejen pro ně.

Zobrazeno 1 – 15 z 19 položek
Porovnejte