Menu

Filtrování

Doplňky

Outdoorové doplňky k oblečení


V sekci Outdoorové doplňky naleznete komplexní nabídku čepic, rukavic a šátků. Důraz klademe na jejich špičkovou kvalitu, široký výběr a přijatelné ceny. Nabízíme doplňky léty ověřených značek jako jsou THE NORTH FACE, Newline, ROLEFF a W-TEC.

Doplňky Počet produktů: 6

Podkategorie

  • Šátky


    Univerzální multifunkční šátky je možné především využívat jako šálu, kuklu, čelenku, kapuci, čepici i gumičku. Slouží k udržení tepla na problémových místech, jako je hlava a krk. Při sportovních aktivitách zaručují vysoký komfort a lze je prakticky používat kdykoli.

  • Rukavice


    Univerzální rukavice jsou ideálním doplňkem při chladnějších či zimních dnech. Slouží k udržení tepla na prstech, dlani a zápěstí. Při sportovních aktivitách zaručují vysoký komfort a lze je prakticky používat kdykoli.

  • Figuríny pro obchody s oblečením


    Realisticky ztvárněné postavy vynikající kvalitním zpracováním a nesmí chybět v žádném obchodě s oděvem. Figuríny mají odnímatelné ruce, trup i nohy a lze je tak snadno složit či obléci. Figuríny jsou určené do všech obchodů s oblečením, módních prodejen a obchodních center.

Zobrazeno 1 – 6 z 6 položek
Porovnejte