Menu
Fitness

Fitness


Naše nabídka zahrnuje produkty či sety na silový a vytrvalostní trénink, hubnutí, zvýšení kondice, ale i na cvičení s vlastní hmotností, workout a další disciplíny. Není zapomenuto ani na jógu a pilates, protahování svalů, regeneraci.

Součástí sortimentu jsou také masážní a relaxační křesla, lehátka a doplňky. Zde můžete vybírat mezi k...

Fitness


Naše nabídka zahrnuje produkty či sety na silový a vytrvalostní trénink, hubnutí, zvýšení kondice, ale i na cvičení s vlastní hmotností, workout a další disciplíny. Není zapomenuto ani na jógu a pilates, protahování svalů, regeneraci.

Součástí sortimentu jsou také masážní a relaxační křesla, lehátka a doplňky. Zde můžete vybírat mezi křesly s různými funkcemi a programy, masážními lehátky a židlemi s veškerým praktickým příslušenstvím, které využijete doma, i v masážním salonu.


Zobrazit

Fitness Počet produktů: 991

Podkategorie

 • Trenažéry


  V našem sortimentu naleznete širokou nabídku domácích i profesionálních trenažerů – běžecké pásy, eliptické trenažéry, rotopedy i cyklotrenažéry, veslovací trenažéry a další. Naše nabídka zahrnuje zejména výrobky české značky inSPORTline a italskou značku TechnoGym.
   
  U všech trenažérů poskytujeme prodlouženou záruku 10 let na rám stroje a kompletní značkový servis našimi kvalifikovanými techniky. Z nabídky si vybere skutečně každý – od amatérských sportovců, lidí na rekonvalescenci a „svátečních“ sportovců až po špičkové atlety, kteří požadují vysokou kvalitu za rozumnou cenu.
   
  Část sortimentu tvoří trenažéry inCondi, což jsou stroje, které lze prostřednictvím aplikace a rozhraní Bluetooth spárovat s chytrým telefonem či tabletem, pomocí něj jej ovládat a zaznamenávat své sportovní výkony v časovém odstupu. Rovněž obsahují takzvaný HRC program (Heart Rate Control), podle kterého lze trénink ušít na míru, a to podle tepové frekvence ve vlastních tepových zónách.

 • Posilování


  Chcete si vybavit domácí, nebo komerční posilovnu? Vyberte si s široké nabídky posilovacích strojů od jednoduchých posilovacích lavic až po multifunkční stroje.

  K efektivnímu posilování jsou skvělé i drobné posilovací pomůcky a klasické činky. Veškeré zboží prodáváme se zárukou, u větších strojů s prodlouženou pětiletou dobou.

 • Pomůcky a doplňky na posilování


  Pomůcky na cvičení a posilování, doplňky k posilování. Drobní pomocníci pro vaše cvičení doma i v posilovně. Do kategorie posilovacích pomůcek patří i ochranné rukavice a počítače pro měření vašeho výkonu.

 • Zdraví a relaxace


  V kategorie zdraví a relaxace najdete pomůcky pro zdravější život, relaxační a masažní doplňky, sportovní výživu a bezpečnostní doplňky.

 • Montáž produktů inSPORTline


  K našim produktům nabízíme odbornou montáž provedenou našimi proškolenými servisními specialisty přímo u Vás doma. Nejste-li si jistí tím, že jste schopni zakoupený produkt sestavit svépomoci, objednejte si odbornou montáž jako příslušenství k pořízenému zboží.

  Samozřejmostí je odborná instruktáž na téma používání a údržby konkrétního stroje, která je součástí servisního zásahu.

  Odbornou montáž jsme rozdělili do tří skupin podle celkové obtížnosti a časové náročnosti konkrétního servisního zásahu.

 • Pomůcky na cvičení


  Pomůcky a doplňky na cvičení - pomocníci pro vylepšení a zefektivnění cvičení doma i v posilovně.

 • Masáže a zdraví


  V kategorie masáže a zdraví najdete pomůcky pro zdravější a spokojenější život, relaxační, masažní a stimulační doplňky.

 • Sporttestery a chytré přístroje


  V kategorii Sporttestery a chytré přístroje jsme pro naše zákazníky připravili široký výběr sporttesterů a měřičú tepové frekvence značek inSPORTline, Sigma, Fitbit, Polar, Suunto a Withings. Každý zákazník si tak má možnost vybrat mezi levnějšími sporttestery se základními funkcemi nebo dražšími modely s nadstandardní výbavou a pokročilými funkcemi.

Zobrazeno 1 – 15 z 991 položek
Porovnejte