Menu

Filtrování

Profesionální eliptikaly

Profesionální eliptikaly


Profesionální eliptikaly určené pro komerční a větší klubová fitness centra. Vybírejte z ucelené řady eliptických trenažérů a zvolte přístroj přesně na míru vašeho fitness centra či podle denního vytížení. Zajímavý poměr ceny, ověřené kvality a dalších profesionálních služeb řadí profesionální eliptické trenažéry mezi i...

Profesionální eliptikaly


Profesionální eliptikaly určené pro komerční a větší klubová fitness centra. Vybírejte z ucelené řady eliptických trenažérů a zvolte přístroj přesně na míru vašeho fitness centra či podle denního vytížení. Zajímavý poměr ceny, ověřené kvality a dalších profesionálních služeb řadí profesionální eliptické trenažéry mezi ideální přístroje na hubnutí, posilování a zlepšení kondice určené pro vaši posilovnu.

Zobrazit

Profesionální eliptikaly Počet produktů: 5

Podkategorie

  • Eliptikaly - ergometry


    Elipticaly s elektronicky ovládanou zátěží - ergometry vhodné i pro komerční či klubová fitness centra.

    Disponují HRC (Heart Rate Control) režimem - stroje zvyšují nebo snižují zátěž tak, aby uživatel byl neustále v optimální zóně tepové frekvence. Obvykle bývají vybavené i WATT programem pro udžování stálého výkonu. Eliptical - ergometr si snadno a rychle přizpůsobí každý cvičenec svým potřebám.

Zobrazeno 1 – 5 z 5 položek
Porovnejte