Menu
Posilovací stroje dle partií

Posilovací stroje - posilování dle partií


Vyberte si stroj podle části těla, kterou chcete posilovat.

Posilovací stroje dle partií Počet produktů: 27

Podkategorie

 • Posilovací stroje na záda


  Máte bolesti zad? Bolí Vás záda, když se probudíte? Trpí Vaše záda při domácích pracích či při delších túrách? Potřebujete posílit zádové svalstvo! Posilovací stroje na záda jsou ve vysoké kvalitě provedení podle přísných evropských norem.

 • Posilovací stroje na břicho


  Stroje na posilování břišních svalů. Naše posilovače na posilování břicha Vám zajistí krásné a ploché břicho. Posilovací stroje na břicho jsou ideální pomůckou pro posílení břišních svalů a zvýšení tělesné kondice.

 • Posilovací stroje a pomůcky na posilování rukou


  Posilovací stroje na ruce - posilovací stroje na biceps, triceps, posilovací stroje na ramena a paže. Stroje, činky, lavice a pomůcky pro izolované procvičování bicepsů a tricepsů i univerzální multifunkční stroje vhodné pro posílení celého těla. Posilovací stroje na ruce jsou ve vysoké kvalitě provedení podle přísných evropských norem.

 • Posilovací stroje na nohy


  Posilovací stroje na nohy a pomůcky na posílení noh a stehen. Steppery, leg pressy, stroj na předkopávání, zakopávání... Nebo vyzkoušejte naši revoluční novinku Vibrační posilovací stroj. S ním stačí jen 10 minut denně cvičit a vaše nohy budou pevné a silné.

 • Posilovací stroje na posílení prsních svalů


  Posilování prsních svalů to je především předpažování, bench a šikmé tlaky. Naše domácí i komerční posilovací stroje na posilování prsních svalů Vám umožní maximální pohybový rozsah cviků a tím i dosažení větší svalové kontrakce.

 • Posilovače zápěstí, předloktí a paží


  Chcete posílit zápěstí? Mít pevný stisk ruky, či vypracované paže? Trápí vás bolest zápěstí od práce s myší? Hrajete tenis či squash a máte problém udržet raketu? Vyzkoušejte některý z našich posilovačů zápěstí!

  Doporučujeme Wrist Ball - úžasná pomůcka na posílení zápěstí i celé ruky - budete překvapeni výsledkem!

Zobrazeno 1 – 15 z 27 položek
Porovnejte