Menu

Filtrování

Paddleboardy JOBE

Paddleboardy JOBE


JOBE je značka z Nizozemí s kořeny v USA, která se zabývá vodními sporty a je světovou jedničkou ve wakeboardingu a paddleboardingu. Jejím posláním a vášní je "dostat Vás na vodu" a její paddleboardy jsou skvělou cestou, jak to dokázat. Nadšení výrobce se odráží především v kvalitě, pevnosti, designu a vybavení jejich paddlebo...

Paddleboardy JOBE


JOBE je značka z Nizozemí s kořeny v USA, která se zabývá vodními sporty a je světovou jedničkou ve wakeboardingu a paddleboardingu. Jejím posláním a vášní je "dostat Vás na vodu" a její paddleboardy jsou skvělou cestou, jak to dokázat. Nadšení výrobce se odráží především v kvalitě, pevnosti, designu a vybavení jejich paddleboardů.

SUP JOBE jsou vyráběny speciální technologií „heat bonded“. Plováky nejsou lepeny manuálně lepidlem (manuálně lepené paddleboardy využívají až 15 vrstev lepidla, což způsobuje vznik viditelných bublin a nižší pevnost), ale jsou spojovány stroji za vysokých teplot. Díky této technologii jsou paddle boardy o třetinu lehčí a pevnější než produkty konkurence. Jsou také téměř nezničitelné.

Zobrazit

Paddleboardy JOBE Počet produktů: 3

Podkategorie

  • Nafukovací paddleboardy JOBE


    JOBE je ověřená značka, která je ve wakeboardingu a paddleboardingu světovou jedničkou. Tuto pozici si vysloužila i díky kvalitě, vysoké pevnosti, designu a vybavení svých paddleboardů. Ty jsou vyrobeny speciální heat bonded technologií, která zajišťuje, že jsou o třetinu lehčí a pevnější než manuálně lepené produkty konkurence.

    Výhody nafukovacích paddleboardů JOBE jsou zřejmé - snadné skladování, bezproblémový transport (přenášet jej můžete třeba i v batohu), vysoká odolnost a nízká hmotnost.

  • Pevné paddleboardy JOBE


    JOBE je ověřená značka, která je ve wakeboardingu a paddleboardingu světovou jedničkou. Tuto pozici si vysloužila i díky kvalitě, vysoké pevnosti a designu svých paddleboardů. Pádlování na paddleboardech JOBE je ideální odpočinkovou aktivitou, ale poslouží i jako efektivní trénink celého těla.

    Pevné (nenafukovací) paddleboardy JOBE vynikají skvělou manévrovatelností a možností dosažení vyšších rychlostí. Nehrozí totiž žádné prohýbání ani pod vysokou zátěží a paddleboard tak vodou lépe projíždí. Pevné paddleboardy jsou extrémně odolné a také velice všestranné - využijete je na řekách, jezerech, rybnících, ale i na moři.

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Porovnejte