Menu
Posilovací lavice

Posilovací lavice


Posilovací lavice pro domácí, hotelové a veřejné posilovny v nejvyšší kvalitě provedení podle nejpřísnějších evropských norem. Posilovací lavice je oblíbený fitness stroj pro posilování břicha. Posilovací lavice na břicho koupíte v několika provedeních - jako klasickou bench lavici, šikmou posilovací lavici i hyperextensi. Na ...

Posilovací lavice


Posilovací lavice pro domácí, hotelové a veřejné posilovny v nejvyšší kvalitě provedení podle nejpřísnějších evropských norem. Posilovací lavice je oblíbený fitness stroj pro posilování břicha. Posilovací lavice na břicho koupíte v několika provedeních - jako klasickou bench lavici, šikmou posilovací lavici i hyperextensi. Na posilovacích lavicích skvěle procvičíte především horní část těla.

Zobrazit

Posilovací lavice Počet produktů: 32

Podkategorie

 • Bench lavice - posilovací lavice bench press


  Bench lavice pro mohutný a silný hrudník tvoří základ každé posilovny. Díky nastavení pro různé uživatele, cviky a zátěže rozšiřuje možnosti efektivního tréninku.  

  Investice do bench press lavice se vám rozhodně vyplatí. Primárně slouží k provádění kultovního cviku bench press na rozvoj hrudníku. Nastavitelná lavice na bench umožňuje cvičit také tlaky, rozpažky a cviky mimo hrudník. Multifunkční lavice bench je využitelná i pro posilování s činkou, zakopávání, posilování bicepsů pomocí opěrek a kladky či hyperextenzní posilování zádových svalů.

  Nabízíme vám posilovací lavice bench press i profi bench lavice, Body Solid, Marbo Sport a dalších ověřených značek, vhodné pro komerční i nekomerční využití. K dispozici jsou i sety lavice na bench press, hřídele a sady závaží. Naše nejlepší bench press lavice na cvičení v domácích podmínkách vás jistě potěší i rozšířenou 10letou zárukou. A na vybrané posilovací bench lavice se vztahuje servis u zákazníka.

 • Šikmé lavice


  Šikmá posilovací lavice přímo od výrobce pro efektivní posilování břišních svalů. Šikmá lavička - skvělý pomocník pro vaše dokonalé břišní svaly.

 • Nastavitelné lavice


  Univerzální posilovací lavice vám poslouží pro všechna základní cvičení s jednoručními činkami a vzpěračskými tyčemi. Nastavitelné posilovací lavice jsou však výborné i pro posilování břišních svalů. Posilovací lavice univerzální je přitom lehká, odolná a cenově dostupná. Jako například multifunkční nastavitelná posilovací lavice, s níž můžete posilovat prsní svaly, bicepsy, břišní svalstvo, bedra i stehna – tedy celé tělo. Prohlédněte si osvědčené nastavitelné lavice z produkce značek Body Craft a dalších. Na internetu snadno porovnáte jejich parametry. Potřebujete poradit, která posilovací nastavitelná lavice bude nejlepší pro vaši domácí či profesionální posilovnu? Zeptejte se nás online.

 • Rovné lavice


  Rovné posilovací lavice jsou ideální pro cviky s jednoruční činkou, nebo vzpěračskými činkami. Případně se využívají i jako lavička pod činku (bench press). Základem rovné lavice je vždy robustní ocelová konstrukce a komfortní polstrovaná lavička pro intenzivní používání v domácích i komerčních posilovnách.

 • Scottové lavice


  Scottova lavice je určena pro prolisování bicepsů. Také se můžete setkat s názvem "bicepsová lavice", na které cvičíte "izolovaný biceps". Název získala podle legendárního kulturisty Larryho Scotta, držitele vůbec prvního ocenění Mr. Olympia v historii. Cvičení se provádí zpravidla s obouruční činkou s vyšší zátěží. V naší nabídce tak můžete najít širokou nabídku Scottových lavic.

 • Hyperextense


  V kategorii hyperextense naleznete lavice a Body Solid, vhodné pro komerční i nekomerční využití. Cvik hyperextense je účinný na posílení břišních a zádových svalů. Nejvyšší kvalitou lavic ručíme rozšířenou 5 letou zárukou a zároveň získáváte výhody v podobě dopravy zdarma.

 • Leg press - posilovač nohou


  Legpress, nebo také leg press, vám zajistí maximální rozvoj objemu svalové hmoty v oblastí dolních končetin. Tento způsob cvičení (nazýváno hacken dřep), vychází z klasického dřepu se zátěží, ale je vykonávaný na stroji. Díky tomu je kladen menší nápor na klouby a cvičení je tak šetrnější k vašemu zdraví. Hacken dřepování patří mezi oblíbený cvik všech kulturistů.

 • Příslušenství k lavicím


  K posilovacím lavicím patří i náhradní díly, adaptéry, kladky, nebo volitelná příslušenství ke Scottově lavici.

Zobrazeno 1 – 15 z 32 položek
Porovnejte