Menu
Dětská kola

Dětská kola


Dětská kola jsou už po generace tou nejlepší sportovní potřebou, dopravním prostředkem i dárkem pro děti každého věku. Avšak takový výběr tvarů, barev a bezpečného provedení kol jako dnes tu ještě nebyl! Je opravdu radost vybírat přes internet dětské jízdní kolo, ať už pro vaše děti, nebo vnuky. Nejmenší dětská jízdní kola mají ješt...

Dětská kola


Dětská kola jsou už po generace tou nejlepší sportovní potřebou, dopravním prostředkem i dárkem pro děti každého věku. Avšak takový výběr tvarů, barev a bezpečného provedení kol jako dnes tu ještě nebyl! Je opravdu radost vybírat přes internet dětské jízdní kolo, ať už pro vaše děti, nebo vnuky. Nejmenší dětská jízdní kola mají ještě opěrná balanční kolečka, pokročilejší dětské kolo je už vybaveno přehazovačkou a juniorské kolo vypadá jako kolo pro dospělé, jen bývá menší a lehčí.

Zobrazit

Dětská kola Počet produktů: 42

Podkategorie

 • Juniorská kola s 26" koly


  Při výšce postavy nad 155 cm již dítě může jezdit na klasickém horském kole s menší velikostí rámu.

  Juniorská kola 26 palců jsou již prakticky shodná s koly pro dospělé. Mohou být lehčí a mít lehčí převody.

 • Dětská kola s 12" koly


  12palcová dětská kola jsou určena pro malé cyklisty s výškou postavy od 90 do 110 cm. Vždy jsou dodávána s odnímatelnými postranními kolečky. V naší nabídce naleznete spoustu dívčích i chlapeckých kol v různých barvách.

  Dětská kola 12 palců jsou určena pro nejmenší cyklisty, děti ve věku 3 až 5 let.

 • Dětská kola s 14" koly


  14palcová dětská kola jsou vhodná pro děti s výškou postavy od 95 do 115 cm. Tato kola jsou vhodná v případě, kdy je již dítě vysoké na 12 palcové kolo, ale ještě nikdy na žádném kole nejezdilo.

  Dětská kola s 14" koly jsou vhodná jako první kolo po odrážedle.

 • Dětská kola s 16" koly


  16palcová dětská kola jsou vhodná pro děti od 5 let, s výškou postavy od 100 do 125 cm. Tato dětská kola mají ve své výbavě stejně, jako 12 palcová kola, balanční kolečka. Dále jsou vybavena bezpečnostním krytem řetězu a u některých modelů jsou součástí blatníky nebo uložné košíky.

  Dětská kola 16 palců jsou ideální pro děti od 5 let, většinou předškolního věku, někdy i jako první kolo.

 • Dětská kola s 20" koly


  20palcová dětská kola jsou určena dětem od 105 do 135 cm. Jsou již dodávána bez balančních koleček. Děti v tomto věku jsou již schopny jezdit bez koleček, přesto je možnost jejich dokoupení. Tato kola jsou už běžně vybavena přehazovačkou a vybrané modely také odpruženou přední vidlicí.

  Dětská kola 20 palců jsou pro děti školního věku, děti by již měly na kole umět jezdit.

Zobrazeno 1 – 15 z 42 položek
Porovnejte