Menu
Eliptické trenažery

Eliptické trenažery


Eliptické trenažéry jsou hvězdami profesionálních i domácích fitness center. Umožňují účinný eliptický pohyb, čímž posilují tělesnou a psychickou kondici, srdce, svaly nohou, hýždí, zad, ramen, paží a podporují hubnutí. A co je skvělé, oproti jiným sportům šetří záda a klouby! Magnetický eliptický trenažér neboli eliptical V...

Eliptické trenažery


Eliptické trenažéry jsou hvězdami profesionálních i domácích fitness center. Umožňují účinný eliptický pohyb, čímž posilují tělesnou a psychickou kondici, srdce, svaly nohou, hýždí, zad, ramen, paží a podporují hubnutí. A co je skvělé, oproti jiným sportům šetří záda a klouby! Magnetický eliptický trenažér neboli eliptical Vám doma nahradí rotoped, běžící pás, stepper i další pomůcky, což dokládají bohaté recenze na tento úžasný stroj. Jedna z nich zní: „Konečně něco, co opravdu funguje!“

Zobrazit

Eliptické trenažery Počet produktů: 26

Podkategorie

 • Domácí eliptické trenažéry


  Eliptické trenažéry pro domácí použití. Na všechny eliptické trenažéry v našem sortimentu se vztahuje prodloužená záruka 10 let.Vybírejte z ucelené řady eliptických trenažérů, a vyberte si přístroj přesně na míru podle Vašich představ.

  Poměr nízké ceny a ověřené kvality činí z domácích eliptikalů ideální přístroj na hubnutí, posilování a zlepšení kondice, to vše v klidu a pohodlí vašeho domova.

 • Profesionální eliptikaly


  Profesionální eliptikaly určené pro komerční a větší klubová fitness centra. Vybírejte z ucelené řady eliptických trenažérů a zvolte přístroj přesně na míru vašeho fitness centra či podle denního vytížení. Zajímavý poměr ceny, ověřené kvality a dalších profesionálních služeb řadí profesionální eliptické trenažéry mezi ideální přístroje na hubnutí, posilování a zlepšení kondice určené pro vaši posilovnu.

 • Klubové eliptické trenažéry


  Eliptické trenažéry určené do klubových a hotelových posiloven. Vybírejte z ucelené řady eliptických trenažérů a vyberte přístroj přesně na míru dle budoucího vytížení. Zajímavý poměr ceny a ověřené kvality řadí klubové eliptické trenažéry inSPORTline mezi ideální přístroje na hubnutí, posilování a zlepšení kondice.

Zobrazeno 1 – 15 z 26 položek
Porovnejte