Menu
Boxérské a MMA rukavice

Boxérské a MMA rukavice


Rukavice na bojové sporty mohou být na první pohled podobné, ale opak je pravdou. V naší nabídce naleznete zejména boxérské rukavice nebo rukavice na MMA, které se od sebe liší především svým tvarem. Rukavice na box jsou plné s měkkou výplní, naopak MMA rukavice jsou bezprsté s tvrdší výplní. Pokud se jedná o trénink, vy...

Boxérské a MMA rukavice


Rukavice na bojové sporty mohou být na první pohled podobné, ale opak je pravdou. V naší nabídce naleznete zejména boxérské rukavice nebo rukavice na MMA, které se od sebe liší především svým tvarem. Rukavice na box jsou plné s měkkou výplní, naopak MMA rukavice jsou bezprsté s tvrdší výplní. Pokud se jedná o trénink, využívají se v obou případech speciální tréninkové boxerské rukavice, které jsou určené například pro boxování do pytle.

Zobrazit

Boxérské a MMA rukavice Počet produktů: 3

Podkategorie

  • Boxerské rukavice


    Kvalitně zpracované boxerské rukavice jsou ideální pro pravidelný trénink na boxovacím pytli i pro kontaktní box. Boxerské rukavice Everlast, inSPORTline nebo Spartan jsou díky své vysoké trvanlivosti a snadné údržbě velice oblíbené u našich zákazníků.

Zobrazeno 1 – 3 z 3 položek
Porovnejte