Menu
Cyklotrenažéry

Cyklotrenažéry


Cyklotrenažéry se zárukou 10 let. Cyklotrenažéry jsou skvělým fitness strojem, trenažérem jízdy na kole, který je s oblibou využíván i jako suchá příprava cyklistů mimo sezónu. Oproti rotopedu vyniká přesnějším nastavením zátěže a dokonalejší simulaci jízdy na kole. Proto je ideální pro udržování fyzické kondice a vytrvalosti. V ...

Cyklotrenažéry


Cyklotrenažéry se zárukou 10 let. Cyklotrenažéry jsou skvělým fitness strojem, trenažérem jízdy na kole, který je s oblibou využíván i jako suchá příprava cyklistů mimo sezónu. Oproti rotopedu vyniká přesnějším nastavením zátěže a dokonalejší simulaci jízdy na kole. Proto je ideální pro udržování fyzické kondice a vytrvalosti. V našem sortimentu naleznete širokou škálu cyklotrenažerů od základních modelů pro domácí využití až pro profi stroje vhodné pro vrcholové sportovce, do fitcenter či posiloven. 

Zobrazit

Cyklotrenažéry Počet produktů: 13

Podkategorie

 • Profesionální cyklotrenažéry


  Profesionální cyklotrenažéry určené pro komerční fitcentra a posilovny. Cyklotrenažéry pro fitcentra a sportoviště jsou kvalitní, na větší zátěž připravené trenažéry jízdy na kole. Oceníte i rychlý servis v případě poruchy.

 • Domácí cyklotrenažéry


  Cyklotrenažéry vhodné pro domácí použití. Nízká cena a ověřená kvalita dělá z domácích cyklotrenažérů ideální přístroje na udržování kondice v klidu a pohodlí Vašeho domova.

  Vybavte si svou domácí posilovnu cyklotrenažérem!

 • Cyklistické trenažéry


  Dlouholetou životnost a spokojenost zaručuje odolná kovová konstrukce, kterou lze případě potřeby složit a uschovat. Vybírejte cyklistické trenažéry přímo u výrobce! Chcete trénovat přímo na svém kole, i když vám počasí nepřeje? Pak je pro vás ideální volbou cyklistický trenažér. Jednoduše upevníte jízdní kolo do stojanu a trénink může začít. Válec po kterém se pohybuje zadní kolo je brzděno magnetickým nebo vzduchovým odporem. Taktéž lze využít vlastní převody, díky čemuž dosáhnete požadovaného odporu.

Zobrazeno 1 – 13 z 13 položek
Porovnejte