Elektrická koloběžka Eljet C-80 PRO černá

7 299,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Elektrická koloběžka Eljet C-80 PRO
Představujeme vám elektrickou koloběžku Eljet C-80 PRO v černé barvě – vašeho ideálního společníka pro každodenní dojíždění. Tato koloběžka vám umožní objevovat městský ruch i tiché přírodní stezky s neuvěřitelnou lehkostí a svobodou, kterou poskytuje moderní elektrická mobilita. Eljet C-80 PRO je perfektní kombinací efektivity, výkonu a ekologické udržitelnosti, díky čemuž se vaše každodenní cesty stanou nezapomenutelným dobrodružstvím.
Dynamická a výkonná koloběžka pro městské dobrodruhy
Eljet C-80 PRO byla pečlivě navržena pro ty, kteří chtějí své dojíždění proměnit v zábavu. S maximální rychlostí 25 km/h a dojezdem až 22 km je tato koloběžka perfektním řešením pro rychlé a plynulé přesuny do práce nebo za zábavou. Její čistý a moderní design jistě upoutá pozornost a dodá vaší jízdě další šmrnc.
Pro každého jezdce – od začátečníků po profesionály
Bez ohledu na vaše předchozí zkušenosti s elektrickými koloběžkami, Eljet C-80 PRO vás nadchne svým intuitivním ovládáním a pevnou konstrukcí, která zajišťuje bezpečnost a spolehlivost vaší jízdy. A když dorazíte na místo určení, koloběžku jednoduše složíte a s minimálním úsilím přenášíte, což je neocenitelné ve městě plném výzev.
Lehká a snadno přenosná – vytvořena pro každodenní použití
Eljet C-80 PRO je vybavena výkonným 350W motorem, který v kombinaci s 6Ah baterií poskytuje plynulou a bezúdržbovou jízdu. Díky váze pouhých 12,5 kg a kompaktnímu provedení je tato koloběžka snadno ovladatelná a jednoduše přenosná, což ji činí ideálním řešením pro aktivní život ve městě.
Technické specifikace
Maximální rychlost: 25 km/h
Dojezd: až 22 km
Maximální hmotnost jezdce: 120 kg
Motor: 350W
Baterie: 6 Ah
Napětí baterie: 36 V
Hmotnost: 12,5 kg
Pozn. obrázky produktu jsou pouze ilustrační
ELJET
5118
9 ks

Parametry

Výkon (W)
350
Max. nosnost (kg)
120
Max. rychlost (km/h)
25
Skládací
ANO
Se sedlem
NE
Odpružené
ANO
Dojezd (km)
22
Hmotnost (kg)
13,5

16 dalších produktů ve stejné kategorii: