Menu

Rotoped inSPORTline Salenas

7 690 Kč

14168

Nový produkt

20 ks

Víte, že rotopedy frčí už přes 200 let? Není divu – svým majitelům totiž účinně...

Více informací

Na rotopedu tedy mohl cvičit i vlastenec Josef Jungmann (1773–1847), který ve svých pamětech uvedl, že byl „přirození krevného“. Tento stroj věru umí prokrvit! S rotopedem – simulátorem jízdy na kole – nemusíte řešit počasí. Ať si venku třeba mrzne, lije nebo řádí vichřice, vy prostě nasednete a jedete, přímo v obýváku. A ještě u toho můžete sledovat televizi, číst si, telefonovat, hlídat děti… Který model rotopedu ale vybrat? Skvělé sportovní výsledky vám zajistí pohledný a cenově dostupný rotoped inSPORTline Salenas. „Stabilní, tichý, počet funkcí dostačující, nezabere moc místa, celkově splňuje očekávání a požadavky běžného uživatele,“ napsal o něm jeden z vás do recenze.
 

Stylový rodoped pro všechny generace

Elegantní domácí rotoped  inSPORTline Salenas umožňuje díky stabilní konstrukci zátěž až 150 kg a výšku cvičícího až 190 cm. Je přátelský i vůči seniorům, protože má přehledný podsvícený displej s velkými čísly a jednoduché intuitivní ovládání. Také vám zajistí maximální pohodlí, a to horizontálně i vertikálně nastavitelným sedlem. Disponuje magnetickým brzdným systémem a nabízí celkem 16 programů – 12 přednastavených, 1 uživatelský, HRC, WATT a manuální režim.
 

""


Měřiče a vychytávky rotopedu Salenas

Počítač rotopedu Salenas zobrazuje čas, rychlost, vzdálenost, spálené kalorie, srdeční tep, otáčky za minutu (RPM) a výkon (WATT). Měření tepové frekvence zabezpečují vestavěné snímače, které zároveň slouží HRC programu. Jistě uvítáte i vychytávky rotopedu inSPORTline Salenas, například držák na láhev, systém pro vyrovnání případných nerovností podlahy a transportní kolečka pro snadný přesun.


Co dokážou tajemné HRC a WATT programy?

Velmi užitečné je hlídání tepové frekvence aneb HRC program rotopedu Salenas. V čem spočívá? Stroj zvyšuje nebo snižuje zátěž tak, aby byl uživatel nepřetržitě v optimální zóně tepové frekvence. Proti (celkem přirozenému) ulívání zase působí WATT program: rotoped reguluje zátěž tak, aby trénující skutečně dodržoval nastavený výkon. Například při ležérním šlapání vám nemilosrdně zvýší zátěž… Možná vás to nejdříve naštve, ale v konečném důsledku mu určitě poděkujete.
 

""


Shrnutí: Proč se rozhodnout pro rotoped inSPORTline Salenas

Rotoped je generacemi osvědčený fitness stroj pro celkové posílení těla a podporu vitality. Hodí se i při rekonvalescenci a pro uživatele se sníženou schopností pohybu. Všechny tyto požadavky splňuje a letité spolehlivé služby vám prokáže moderní bytelný rotoped s přehledným podsvíceným displejem a bohatou programovou výbavou – inSPORTline Salenas.


Mnoho lidí už na vlastní kůži poznalo, že jeden rotoped je lepší než 10 doktorů. Tužte se denně na rotopedu! Rádi vám pomůžeme vybrat ten pravý model.


Klíčové vlastnosti:

  • domácí rotoped se stabilní konstrukcí
  • přehledný podsvícený displej
  • snadné a intuitivní ovládání
  • horizontálně i vertikálně nastavitelné sedlo
  • držák na lahev a transportní kolečka součástí
  • HRC program: stroj zvyšuje nebo snižuje zátěž tak, aby uživatel byl neustále v optimální zóně tepové frekvence
  • WATT program: stroj zvyšuje nebo snižuje zátěž tak, aby uživatel vykonával nastavený výkon (například zvýší zátěž při snížení kadence šlapání)
  • počítač zobrazuje: čas, rychlost, vzdálenost, kalorie, srdeční tep, otáčky za minutu (RPM), výkon (WATT)

Technický popis:

hmotnost zátěžového kola 6 kg
ovládání zátěže elektronické
počet stupňů zátěže 32
brzdný systém magnetický
volnoběh ano
celkový počet programů 16
přednastavené programy 12
uživatelské programy 1
HRC program ano
WATT program ano
manuální program ano
snímače tepové frekvence ano
držák na lahev ano
stojan na tablet ne
transportní kolečka ano
systém vyrovnání nerovností ano
přijímač hrudního pásu ne
hrudní pás součástí balení ne
audio vstup ne
sklápěcí konstrukce ne
celkové rozměry stroje v128 cm x š51 cm x d101 cm
rozměry ve sklopeném stavu X
maximální nosnost 150 kg
maximální výška cvičence 190 cm
hmotnost 25,8 kg
zdroj napájení 220V, 230V
kategorie HA (dle EN957)
použití domácí
Porovnejte