Menu

Skládací elektrokolo Devron 20124 20" - model 2019

26 990 Kč

Nový produkt

2 ks

Kompaktní rozměry, snadné a rychlé složení, baterie umístěná v rámu, výkonný zadní...

Více informací

  • černá

Skládací elektrokolo Devron 20124 20" - model 2019 je robustní a přitom kompaktní kolo vhodné pro každodenní přesuny po městě, na nákupy či kratší vyjížďky. Baterie s kapacitou 8,7 Ah a dojezdem až 60 km tak bohatě vystačí i na několik Vašich cest. Baterie je důmyslně skryta přímo v rámu kola, takže nijak nepřekáží a nezabírá místo. Jednoduchým otočením klíčku a vytáhnutím ji můžete vyjmout a nabíjet mimo kolo. Celé elektrokolo během chvilky snadno složíte a můžete jej bez problému přenášet, převážet v kufru auta či skladovat na minimálním prostoru. Pro perfektní jízdní vlastnosti je bezkartáčový motor umístěný v zadním náboji a s výkonem 250 W Vám nabídne spolehlivou výpomoc až do rychlosti 25 km/h. Vybírat můžete mezi sedmi převody a o bezpečnost se starají spolehlivé čelisťové brzdy Tektro.

Městské elektrické kolo Devron 20124 je výborně vybaveno pro Váš komfort. Dlouhá sedlovka zajišťuje vzpřímený posed a pohodlnou jízdu i na delších trasách. Ergonomicky tvarované sedlo a měkké gripy také potěší. Kolo disponuje lehkým hliníkovým rámem, kvalitními plášti Mitas s reflexním pruhem pro vyšší bezpečnost a bohatou výbavou. Ta zahrnuje výkonné přední a zadní světlo, stojan, blatníky a hliníkový zadní nosič. LED displej Vám přehledně zobrazí důležité informace jako stav baterie či stupeň dopomoci. Snadné ovládání a skládání kola, nadstandardní výbava a klasický design - to vše dělá ze skládacího elektrokola Devron 20124 20" skvělou volbu pro každodenní jízdu.


Technický popis:

Rám hliníkový, skládací
Velikost rámu 350 mm
Motor ETM-HUB10A-FA, bezkartáčový, 250 W (zadní pohon)
Baterie GreenWay 36V, 8,7 Ah, umístěná v rámu
Displej Etrotek, LCD
Dojezd až 60 km
Vidlice ocelová, bez odpružení
Převody 7 rychlostí
Brzdy Tektro V-brake, čelisťové
Pláště Mitas Shield, Reflex Line, 20"x1,75
Ráfky Cerurim 36H, dvoustěnné, hliníkové
Přehazovačka Shimano Tourney FT35, direct mount
Řazení Shimano Altus SL-M310 Rapidfire Plus
Kazeta Shimano Tourney MF-TZ21, 14-28T
Řetěz KMC Z-7
Hlavové složení Gineyea GH-117, 28.6mm
Řídítka 560 mm, Alloy
Gripy Hermans Dude, 130 mm
Představec Alloy, 28.6mm, skládací
Sedlo Selle Royal Rio Plus
Sedlovka Aluminium 34 x 500mm
Velikost kol 20"
Výbava přední a zadní osvětlení AXA, blatníky, stojan, zadní nosič, skládací pedály, kryt převodníku
Rozměry ve složeném stavu cca 80 x 45 x 80 cm
Hmotnost 25 kg
Nosnost 90 kg

Poznámka: Předpokládaný maximální dojezd je zásadně silně závislý na nejrůznějších podmínkách. Mezi některé z těchto faktorů patří zvolený stupeň podpory, hmotnost jezdce, povaha terénu, vítr, tlak pneumatik a jejich vzorek a okolní teplota. Veškeré dojezdy platí pro optimální podmínky. Optimální či ideální podmínky jsou: rovný/plochý terén bez protivětru, okolní teplota 20 °C, mimořádně úzké bezprofilové pneumatiky nahuštěné na doporučený tlak, používání ekonomického jízdního režimu (pokud takovým kolo disponuje), hmotnost cyklisty pod 70 kg.

Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:

Upozornění: Baterii (případně celý produkt včetně baterie) skladujte na stinném, suchém místě v teplotách mezi 10 °C a 20 °C. Před delším nepoužíváním ji plně nabijte a alespoň jednou za měsíc opět dobijte na 100% kapacity.

Pozor: Z výroby je omezení rychlosti nastaveno na 25 km/h tak, aby splňovalo normy pro provoz elektrokol na pozemních komunikacích. I když lze u některých značek rychlostní limit přenastavit na vyšší hodnotu, je třeba si uvědomit, že v takovém případě již elektrokolo příslušné normy nesplňuje a nesmí být použito k jízdě na pozemních komunikacích!

Porovnejte