Menu

Městské elektrokolo Devron 28122 - model 2019

28 990 Kč

Nový produkt

12 ks

Výkonný pohon na předním kole, dojezd až 80 km, odpružená vidlice, bohatá výbava, vhodné...

Více informací

  • Grey
  • Black
  • 19,5"
  • 20,5"

Městské elektrokolo Devron 28122 - model 2019 je moderní elektrokolo s hliníkovým rámem, 26" koly a pohonem na předním kole, vhodné pro dospělé i seniory. Díky sníženému rámu nebude nasednout či sesednout žádný problém. O bezproblémový chod se stará motor Devron o výkonu 250 W, který ve spolupráci s baterií o kapacitě 8,8 Ah, umístěnou pod zadním nosičem, nabídne dojezd až 80 km (v závislosti na profilu tratě a způsobu využití asistence). Vystačí tak i na několik Vašich cest. Pohon umožňuje několik stupňů asistence a při rychlosti nad 25 km/h se pro Vaši bezpečnost automaticky vypne. 

Městské elektrokolo Devron 28122 nezaostává ani svými komponenty. Vybaveno je odpruženou vidlicí se zdvihem 45 mm, která výrazně zpříjemní cestu po rozbitých silnicích a jiných nerovnostech. Dále nechybí spolehlivé čelisťové brzdy Tektro, pláště Mitas s reflexním pruhem pro lepší viditelnost, hliníkové ráfky či otočné řazení Shimano se třemi rychlostmi v náboji. Bohatá je i funkční a bezpečnostní výbava - přední a zadní osvětlení, blatníky, zadní nosič s nosností do 25 kg, stojan a kryt řetězu. Potěší i anatomicky tvarované sedlo a měkké gripy na řídítkách. Elektrické kolo Devron 28122 je skvělou volbou pro každodenní projížďky ve městě, cesty do práce či na nákup.


Technický popis:

Rám Aluminium Step-Through, V-Brake Type, hliníkový
Motor Devron Electric, přední pohon, 36V, 250W
Baterie Devron Electric, 8.8Ah, články Panasonic, nosičová
Dojezd až 80 km
Vidlice odpružená, zdvih 45 mm
Převody 3 převody (v náboji)
Řazení Shimano Nexus SL-3S41E, RevoShifter, otočné
Přehazovačka Shimano SG-3R40 INTER-3 Nexus Rear Hub
Brzdy čelisťové, Tektro V-Brake
Pláště Mitas Flash, 42-622, s reflexním pruhem
Převodník Aluminium Single 38T
Kazeta Shimano 18T
Řetěz KMC Z610
Řídítka Aluminium, 610mm
Gripy PVC 92/135mm
Představec hliníkový, stavitelný, 25.4mm
Sedlo Comfort Line
Sedlovka hliníková, 27.2x300mm
Stojan Ursus King, nastavitelný
Přední světlo Axa Pico, 30 Lux
Zadní světlo Axa Slim, integrované v baterie
Další výbava zadní nosič, zvonek, kryt řetězu, blatníky
Velikost rámu 19,5", 20,5"
Nosnost 120 kg

Poznámka: Předpokládaný maximální dojezd je zásadně silně závislý na nejrůznějších podmínkách. Mezi některé z těchto faktorů patří zvolený stupeň podpory, hmotnost jezdce, povaha terénu, vítr, tlak pneumatik a jejich vzorek a okolní teplota. Veškeré dojezdy platí pro optimální podmínky. Optimální či ideální podmínky jsou: rovný/plochý terén bez protivětru, okolní teplota 20 °C, mimořádně úzké bezprofilové pneumatiky nahuštěné na doporučený tlak, používání ekonomického jízdního režimu (pokud takovým kolo disponuje), hmotnost cyklisty pod 70 kg.

Naše tipy - mohlo by Vás zajímat:

Upozornění: Baterii (případně celý produkt včetně baterie) skladujte na stinném, suchém místě v teplotách mezi 10 °C a 20 °C. Před delším nepoužíváním ji plně nabijte a alespoň jednou za měsíc opět dobijte na 100% kapacity.

Pozor: Z výroby je omezení rychlosti nastaveno na 25 km/h tak, aby splňovalo normy pro provoz elektrokol na pozemních komunikacích. I když lze u některých značek rychlostní limit přenastavit na vyšší hodnotu, je třeba si uvědomit, že v takovém případě již elektrokolo příslušné normy nesplňuje a nesmí být použito k jízdě na pozemních komunikacích!

Porovnejte