Elektrický motocykl RACCEWAY CENTURY, žlutý-lesklý

49 900,00 Kč
S DPH
Počet
Skladem

Představte si, jaké je to, když se potřebujete dostat přes rušné město, ale uvíznete v dopravní zácpě. Auta jsou všude kolem vás, pokaždé, když se chcete pohnout, jako by se proti vám vše zatímco vy děláte vše, abyste stihli důležité setkání nebo událost na čas. Už jste unavení z té nekonečné fronty, znečištění a hluku, které přináší jízda autem nebo MHD v rušném městě.
Tento problém je ještě horší, pokud jste ekologicky smýšlející a chcete omezit svůj uhlíkový otisk. Je těžké najít řešení, které je rychlé, pohodlné, ekologické a zároveň stylové. Navíc, s rostoucími cenami paliva a provozními náklady aut, hledáte také ekonomické řešení.

Nyní si představte, že se můžete pohybovat městem s lehkostí, rychle a pohodlně, a zároveň bez škodlivých emisí. RACCEWAY® CENTURY E-RETRO je elektrický skútr, který vám poskytne rychlý, ekologický a stylový způsob cestování. Je tichý, šetrný k životnímu prostředí a je vybaven snadno vyjímatelnou lithiovou baterií, která umožňuje snadné dobíjení doma.

Mnoho našich zákazníků již zjistilo, že E-CENTURY je skvělým řešením pro jejich denní dojíždění. Užívají si rychlou a plynulou jízdu, díky čemuž se mohou vyhnout dopravním zácpám a ušetřit čas i peníze. Navíc oceňují jeho retro design a vysoce kvalitní zpracování.

Jako součást naší nabídky vám představujeme RACCEWAY® CENTURY E-RETRO, elektrický skútr, který kombinuje výkon a styl. Je vybaven motorem o výkonu 2000 W, s maximální rychlostí až 45 km/h, a nabízí se v retro designu s chromovými doplňky. Jízdní doba je až 50 km na jedno nabití, které trvá 5-6 hodin, a k dispozici jsou sloty pro dvě baterie pro zdvojnásobení dojezdu.

Pokud hledáte rychlý, ekologický a stylový způsob cestování po městě, RACCEWAY® CENTURY E-RETRO je právě pro vás. Kontaktujte nás dnes pro více informací nebo pro objednání vašeho skútru. Těšíme se na to, jak vám pomůžeme překonat dopravní zácpy a transformovat váš způsob cestování.

Parametry:
- Motor: 2000 W (s maximálním krátkodobým výkonem ve špičce až 3000W)
- Baterie kapacita: 20 Ah s indikací nabíjení a stavu baterie
- Baterie napětí: 60 V
- Baterie typ: Lithiová
- Baterie váha: 7,5Kg
- Stoupání: 20 stupňů
- Doba nabíjení: 5-6 hodin
- Přední brzda: hydraulická kotoučová
- Zadní brzda: hydraulická kotoučová
- Hmotnost celková: 81 kg
- Nosnost: 150 kg
- Vyjímatelná baterie: ANO
- Maximální rychlost: 45 km/h
- Dojezd: 50 km/1 baterie, 100 km/2 baterie
- Rozměry (d x š x v): 1850 x 765 x 1065
- Rozměry řídítka (š x v): 70 x 1040
- Sedlo (v): 780
- Velikost kol: 10"/10"
- Řidičský průkaz: AM
- Počet osob: 2

Volitelné příslušenství: (není součástí )
- Přední nosič
- Zadní nosič
- Kufr na zadní nosič

Manuály:

RACCEWAY
MOTOE-7-05
11 ks

Parametry

Barva
Žlutá
Výkon (W)
2000
Napětí baterie (V)
60
Řidičský průkaz
AM
Max. nosnost (kg)
150
Maximální rychlost (km/h)
45
Model elektro-motocyklu
CENTURY
Počet osob
2
Vyjímatelná baterie
ANO
Max. rychlost (km/h)
45
Model
CENTURY
Typ motoru
Elektro
Typ motocyklu
Skútr

13 dalších produktů ve stejné kategorii: